Vítám Vás na největší české stránce o herci Channing Tatumovi.

Červen 2007

Novinky - step up 2

21. června 2007 v 17:56 | Mářa |  Novinky
Want to be next Channig Tatum or Jenny dewan?!...Docela z toho mám strach, je čím více onformací o tom, že si Chan v novem dílu filmu nezahraje. Dokonce asi ani Jenna ne!!...Jukněte zde, pro přečtení celého článku. Hlavní roli stvární Robert Hoffman (she´s the man) a nejspíše Jessica Ritchie. Bude nový příběh a nové postavy.

... mno mám pocit, že tam Jenna a Chan budou hrát buď menší role a nebo se budou podílet na výběru tanečníků a na choreografii!!

So you think you can dance

11. června 2007 v 15:58 Novinky
Chan a Jenna se objevili v pořadu "So you think you can dance", kde se mimo jiné hledá tanečník, který si zahraje ve Step Up 2. TAdy je krátké video z akce :-) .

Novinky

8. června 2007 v 19:51 | Mářa |  Novinky
Po pár dnech tu mám pro Vás aktuálku...neni to nic převratnýho, ale tak aspoň něco :-).
  • Je pár novejch fotek z akce 2006 Sundance festival.
  • Na mezinárodním festivalu v Transílvanii budou promítat film AGTRYS.
  • Může hrát Chan "He-man" ... tak zní nadpis jednoho článku o novém filmu. Čtěte dál v Aj. a dozvíte se víc.
Is it any surprise that after "Transformers" got the big-screen treatment, a new version of "He-Man and the Masters of the Universe" would be in the works soon after? This past week, Variety announced that "Matrix" producer Joel Silver would be behind the reboot of the '80s franchise that spawned three popular animated TV series and sold millions of toys. It also, however, inspired a 1987 movie featuring Dolph Lundgren that was a complete and utter flop. Now, Silver, who is currently working on a new "Speed Racer" movie, is pitching a new adaptation using the animated CG technique that made "300" a big hit this past spring. While we hope that princess of power, She-Ra, gets a cameo, here are some actors Silver's production company must be considering to take over the mantle of the muscle-bound hero.
  • 8.6. 07 měl film AGTRYS premiéru ve Španělsku...mám pro vás oficiální plakát.