Vítám Vás na největší české stránce o herci Channing Tatumovi.

G.I Joe: Do Prahy dorazí hvězda The Rock

29. dubna 2008 v 21:36 | Mářa
Co nevidět se začne v Praze natáčet další drahý hollywoodský velkofilm - G.I. Joe. Další celovečerní film vycházející podobně jako Transformers z dětských hraček od společnosti Hasbro. A s ním přiletí možná i hvězdy.

Snímek G.I. Joe s rozpočtem 170 milionů dolarů se stane druhým nejdražším filmem, který se bude natáčet v pražských Barrandov Studios. Své nejdražší prvenství si doposud drží stoosmdesátimilionové pokračování Letopisů Narnie s přízviskem Princ Kaspian a za G.I. Joe se zařadí Casino Royale, zatím poslední bondovka, která měla rozpočet 150 milionů dolarů. Natáčení v Praze pod režijní taktovkou Stephena Sommerse, tvůrce prvních dvou Mumií a člověka, který v Čechách už natáčel svého Van Helsinga, začne v květnu. Pro studio Barrandov, ze kterého se v poslední době hollywoodské produkce přesouvají stále dál na východ, zejména pak do Maďarska a Rumunska, to bude trn vytrženy z paty. A pro filmové fanoušky další možnost vidět na vlastní oči nějakou tu hollywoodskou hvězdu.
Z již potvrzeného hereckého obsazení by k nám do České republiky měl dorazit Dennis Quaid (teď na něj můžete jít ve čtvrtek do kina na Úhel pohledu, jinak Den poté, Vítězové a poražení, Traffic), Channing Tatum (hvězda taneční série Let's Dance), Sienna Miller (Casanova, Warholka, Hvězdný prach) nebo také jeden z bratrů Wayansových - Marlon (Scary Movie 2 a 3). To ale není zdaleka všechno. Začíná se spekulovat, že k této sestavě by měly ještě přibýt oficiálně neoznámené dvě herecké hvězdy - jednou z nich by měla být akční hvězda Dwayne "The Rock" Johnson a tím druhým Sommersův kamarád z Mumie, herec Brendan Fraser.
zdroj: http://filmpub.atlas.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Šárka Šárka | E-mail | 22. května 2008 v 22:21 | Reagovat

Ahoj, tak si myslím, že jsem dnes potkala Channinga v jednom pražským aparthotelu, kde jsem ubytovávala hosty naší CA. Nevím na 100% jestli to byl on, ale proto jsem vůbec vlezla na tyhle stránce - zjišťuju, jestli náhodou nemá být v ČR. Jestli chceš, napiš mi na jindrovka@atlas.cz .

2 monika.gp monika.gp | 23. května 2008 v 1:35 | Reagovat

the rock is so hot and sexy man i wish i cud meet him love u rock u ale so sexy my baby

3 Mářa Mářa | 24. května 2008 v 17:31 | Reagovat

to šárka: no jestli ho ještě nějdy uvidíš...tak h zkus třeba vyfotit nebo něco takovýho :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama