Vítám Vás na největší české stránce o herci Channing Tatumovi.

Nevydařené filmování: Kaskadéři to 'přepískli' (blesk.cz)

27. dubna 2008 v 19:36 | Mářa |  Novinky
Další článek o nehodě

Praha, hotel Hilton, od něho schody na Rohanské nábřeží, po nich sjede obrněný hummer a 'vletí' do projíždějícího taxíku.

Tak nějak to bylo ve scénáři filmu s francouzskou produkcí, podle něhož se kaskadéři v sobotu v poledne ujali své role. Manévr jim ale nevyšel. Výsledek? Sedm zraněných a obrovská škoda!
Aby všechno působilo věrohodně, hummer musel jet svižně a do taxíku to pořádně 'napálit'. Přesně to se stalo, navíc ale i to, s čím se nepočítalo. Obří auto taxík smetlo jako hračku, a jak bylo rozjeté, nabouralo i do autobusu s komparsisty! Rána, a autobusem to hodilo až na sloup veřejného osvětlení. Cestou autobus ještě vrazil do dalších aut.
Štěstí, že při natáčení nechyběla asistence soukromé záchranky. Její sanitka hned odvezla dva zraněné do nemocnice. Naříkajících lidí a dalších v šoku ale bylo víc. "Volali nás o pomoc. Posílali jsme tam dvě sanitky. Jedna vezla dva zraněné do nemocnice Na Františku, druhá tři lidi na ortopedii na Bulovku," řekla Blesku mluvčí záchranky Jiřina Ernestová.
Jak policie případ posuzuje? "Dopravní policisté vše zdokumentují a předají kriminálce. Nejde totiž o klasickou dopravní nehodu, protože k ní došlo na pronajaté vozovce, kde neplatí dopravní značení," řekla mluvčí policie Eva Brožová s tím, že existuje podezření z nedbalostního trestného činu.
Jeden člověk totiž utrpěl zlomeninu a má otřes mozku. Pokud bude stonat déle než týden, mohlo by jít o ublížení na zdraví z nedbalosti.
Zdroj: blesk.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama